O Autorach

Jesteśmy parą trzydziesto-paru latków którzy kochają fitness, sport i zdrowy tryb życia. Naszym celem jest naklonienie jak największej liczby ludzi do aktywnego wypoczynku, dobrej diety i wzmożonej aktywności. Ciebie też spróbujemy „zarazić”.

Wierzymy, że każdy człowiek powinien mieć możliwość uczestniczenia w wybranej przez siebie aktywności.

Tu nie chodzi o medale, puchary tylko udział, zdrowie i dobrą zabawę. Taki jest właśnie patos Fitness Soul. Nie musisz być naszym członkiem, by czerpać radość z fitness.

Razem możemy zmienić to nastawienie.

Czas na rewolucję. Czas na Fitness Soul!

Podejmiesz się wyzwania? Zrób coś, czego się zawsze obawiałeś; zapisz się na zajęcia tańca, idź na siłownię, zapisz się na wyścig, i koniecznie daj nam znać na social media hashtagiem #fitnesssoulpolska

Mieszkamy w Edynburgu, w Szkocji, gdzie przeprowadziliśmy się z Krakowa ponad 10 lat temu.

Prowadzimy tutaj , Fitness Soul Studio, który powstał dzięki wspaniałej pomocy i wsparciu naszych klientów. Jesteśmy na rynku od 2010 i ciągle prężnie się rozwijamy. Asia skupia się na zajęciach tanecznych, głównie Zumba a ja zajmuje głównie zajmuję się treningiem i przygotowaniem kondycyjnym do triathlonu i ogólnie pojętym strength and mobility.

Naszym hasłem jest Strong Body – Open Mind – Beautiful Soul (silne ciało, otwarty umysł i piękna dusza), bo wierzymy, że w zdrowym ciele zdrowy duch.
Nasz pomysł na życie jest bardzo prosty: dużo ruchu, dobra dieta i ciągły rozwój umysłu, duszy, moralności, dobroci i człowieczeństwa.

Fitness

Skupiamy się głównie na zdrowiu, długowieczności i ruchach ogólnorozwojowych, funkcjonalnych. Dlatego częściej zobaczysz nas z kettlebells na świeżym powietrzu, a nie w siłowni na bieżni.
Łączymy wiele metod treningowych, prostych i zaawansowanych, znanych i tych mniej by budować zdrowe, silne ciało, pozbawione kontuzji i bólu.

Jedzenie
Nasze jedzenie jest smaczne, zdrowe i naturalne, ale nie koniecznie takie promowane przez duże koncerny i lekarzy. Nie wierzymy w szybkie diety czy cudowne pigułki.
Wiele tutaj potraw jednogarnkowych, łatwych do przyrządzenia i super smacznych.

Rozwój
Ciągła edukacja to podstawa. Nie ograniczamy się tylko do fitnessu i sportu. Medytacja, empatia, biohacking to tylko niektóre tematy, którymi ostatnio się interesujemy.

Hobby
Naszą drugą pasją są podróże. Mieliśmy już okazję poznać tak dalekie zakamarki, jak Indie, Wietnam czy Indonezja, ale nie gardzimy również krótkimi wypadami w Szkocji góry.
A po Europie podróżujemy camperem:)

Tyle o nas w skrócie. By dowiedzieć się więcej, zapraszamy na nasze strony, Facebook oraz Instagram i prywatne profile.

na trasie wysokiej